0 yorum  |  Yorum Yap
Markalar PETZANYA
Ürün Kodu: 00302 - C19
Stok Durumu: Tükendi
55,99 TL

 

  • Elit serisi köpek tasması, evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Özel tasarımı sayesinde hem kullanışlı ve sağlam hem de oldukça şık görünümü olan ürünlerdir.
  • Elit serisi köpek boyun tasması ürünümüz yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. 
  • Tasma ürünlerimiz %95 e varan oranla el işçiliği ile imal edilmiştir.
  • Polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır.
  • Metal süslemeler, özel şekil verilerek metal malzemelerden dökülüp son şekilleri verilerek üretilmektedir. Paslanmaya karşı kaplama yapılan bu özel süsler sayesinde dostumuzun çok şık olacağı şüphesizdir.
  • Ölçüler : Tasma En - 4 cm.  Boy ayarlanabilir kullanımıyla 52-60 cm farklı ırk ve kilolara uyum sağlamaktadır.

 

 Saat 16:00'ya kadar sipariş verirseniz ürününüz bugün kargoda. 

 

 

HANDMADE - Petzanya bünyesindeki tasmalarda %95’e varan oranlarda el işçiliği ve emeği söz konusudur. Satın aldığınız her ürünün, size layık olabilmesi adına Petzanya ailesi olarak daima en iyisini hedefliyor ve bu amaçla çok çalışıyoruz.

 

 ELİTE SERİSİ - Elite Serisi köpek tasması, özel tasarımı sayesinde hem kullanışlı ve sağlam hem de oldukça şık görünümü olan ürünlerdir. Metal aksesuarlar ile benzersiz bir görünüm ve rahat kullanım sağlayan bir yapıdadırlar.

 

NYLON DOKUMA -  Bu ürünümüzde kullandığımız  nylon dokumalar, dokuma boyun tasması için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

 

 KAUÇUK DOLGU PED - Kauçuk dolgu ped, su geçirmez yapısı ile yüksek ısı farklarına ve aşınmaya karşı dayanımlı özel bir materyaldir.  Üzeri nylon kumaş kaplıdır. Dostlarımızın boynuna mükemmel uyum sağlayan dokusu ile kauçuk dolgu pedlerimiz, hem dostlarımız için hem de pet sahipleri için ekstra konfor sunan harika bir yumuşak dolgu malzemesidir.

 

 METAL AKSESUARLAR - Bu ürünler, uzun süren araştırmalar ve teknik özellikleri sayesinde pet ürünlerimize mükemmel uyum sağlamakta; sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünlerimiz, paslanmaya karşı yüksek dayanımı olan krom kaplama ile tamamlanmıştır.

 

PİRİNÇ KUŞGÖZÜ - Ürünlerde kullandığımız kuşgözü delikler, paslanmaz ve sağlam pirinç malzemeden üretilmiştir. Bu yapıları sayesinde hem uzun ömürlü bir kullanım sunmakta hem de toka dillerinin kumaşa zarar vermesini engellemektedirler.

 

PİRİNÇ UÇLUK - Dokuma boyun tasması ürünümüzde kullandığımız pirinç uçluk, ürünümüzü evcil hayvanlarımızın boynuna takma esnasında ve ucunu köprüden geçirme esnasında bizlere kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda pirinç uçluklar, dokumanın ucunda meydana gelebilecek açılma ve püsküllenmeyi önleyerek işlev gösteriyorlar. Bunlara ek olarak şık bir görünüme sahip olmaları da cabası. 

 

  KULLANIM TAVSİYELERİ VE UYARILAR     

 

  • Dokuma boyun tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır.    
  • Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi, herhangi bir kesici delici alet vb. izinin bulunması, kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması; kısaca ürünün üzerinde orijinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması durumları, ürünü Garanti kapsamından çıkarmaktadır.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kargo

100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi