1 den 15 e 148 (10 sayfa) ürün gösteriliyor

Kedi Bakım Ürünleri Hakkında her şey

Lavanta özlü toz şampuan ürününden kum küreği ve tırnak makasına kadar birbirinden farklı kedi bakım ürünleri, hem sizin hem de sevimli dostlarınızın hayatını kolaylaştırır. Yavru kedilerden yetişkin kedilere kadar farklı kedi cinslerine hitap eden tüm bakım ürünlerini Petzanya.com adresinde bulabilirsiniz. İhtiyaca yönelik ve eğlence/gelişim odaklı kedi bakım ürünleri için Petzanya.com adresini ziyaret edin.

Kedi Bakım Ürünleri Modelleri ve Çeşitleri

Eğer bir kediniz varsa veya yakında bir kedi sahiplenmeyi düşünüyorsanız, farklı petshop ürünlerine ihtiyacınız olacaktır. Hangi ürüne ihtiyacınız olacağına karar verirken gereksinimlerinizi dikkate almanızı öneririz. Kedinizin mis kokması için özel bir şampuan kullanabilir ve günlük bakımını gerektiği gibi gerçekleştirebilirsiniz. Formasyonunda tamamen doğal bileşenlerin yer aldığı kediler için özel şampuanlar, kedinizin tüylerini korur ve tertemiz kokmasını sağlar. Tırnak makası da en çok tercih edilen petshop ürünleri arasındadır. Kedinizin tırnak bakımını yapmanız için oldukça gerekli bir üründür.

Süt tozu, yeterli beslenemeyen ve annesinden erken ayrılma durumunda kalan kedilerin sağlıklı gelişimi için önemli bir besin takviyesidir. Kedi bakım ürünleri arasındaki önemini koruyan süt tozunun yanı sıra kedi kumu küreği de günlük bakımda işinize yarayacak bir ürün seçeneğidir.

Kedi yıkama ve masaj eldiveni ise gerek banyo esnasında gerekse tüylerine masaj yapma sırasında kedinizin rahatlamasına yardımcı olacaktır. Diğer yandan kedi mama ve su kapları, kedi yatak ve minderleri de kedinizin gelişim göstermesinde fayda sağlayacak ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

Kedi Bakım Ürünleri Fiyatları

Kedi bakım ürünleri fiyatlarında değişkenlik söz konusudur. Farklı ihtiyaçlar bağlamında kedinizin yaşamını bakım ürünleri ile daha pratik ve sağlıklı hale getirebilirsiniz. Petzanya.com adresi, farklı bakım ürünleri ile kediniz için en doğru tercihi yapmanıza fırsat vermektedir. Petzanya.com, kedinizin ihtiyaç duyabileceği ve isteyebileceği, tüm kedi malzemelerine sahiptir. Bütçe dostu kedi bakım ürünlerini en uygun fiyatlarla Petzanya.com adresinde satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için Petzanya.com ekibiyle canlı iletişime geçebilirsiniz.

Kedi Bakım Ürünleri Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Kedi bakımı, üzerinde özenle durulması gereken hassas bir konudur. Bu nedenle kedinizin neye ihtiyacı olduğuna karar vermeniz gerekir. Karar verdikten sonra kedinizin satın aldığınız ürüne nasıl tepki verdiğini de kontrol etmeniz de fayda vardır. Herhangi bir kedi bakım ürünü satın alırken kedinizin özelliğini dikkate almanız tavsiye edilir. Kedinizin ağırlığı, boyu, tüy yapısı ve cinsi gibi kriterlere bağlı olarak tercih edebileceğiniz bakım ürünleri değişir. Bu yüzden kedinizin karakteristik ve fizyolojik özelliklerini dikkate alarak bakım ürünü için daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz. Türkiye’nin online petshop mağazası Petzanya’da geniş ürün seçenekleri yer alır. Her biri kaliteli ve sağlıklı ürün grupları ile kedinizi daha rahat hissettirebilir ve evcil dostunuzun daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo

Hızlı Müşteri Hizmetleri

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi