1 den 15 e 83 (6 sayfa) ürün gösteriliyor

Kedi Kumları hakkında Herşey

Kedi kumları, evde yaşayan kediler için son derece önemli petshop ürünleri arasındadır. Kedilerin tuvalet ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde gidermesinden genel sağlık durumuna kadar pek çok açıdan birçok faydaya sahiptir. Evcil kediler için olmazsa olmaz ürün seçeneklerinden biri olan kedi kumları Petzanya.com adresinden satın alabilirsiniz. Her biri ekonomik ve hijyenik olma özelliği taşıyan Petzanya.com kedi kum çeşitleri ile kedinizin ev içinde çok daha huzurlu bir hayat sürmesini sağlayabilirsiniz.

Kedi Kumları Çeşitleri ve Özellikleri

Kedi kumları, idrarı ve dışkıyı emme özelliği gösteren hassas bir malzemeden yapılmalıdır.  Bu özelliği sayesinde hem kumların temizliği rahatlıkla yapılabilir hem de kedilerin daha rahat bir şekilde ihtiyaçlarını gidermesine fırsat verebilir. Bazı kedi kumları da hoş olmayan kokular giderme potansiyeline sahiptir. Kedi kumu kalitesinin kedi cinslerinin ev içinde rahat olmalarına muazzam katkı sağlar. Bu açıdan yaş ve kuru mama kadar kedilerin günlük hayatını etkileyen oldukça önemli bir petshop ürünüdür.
Petzanya.com bünyesinde yer alan kedi kumları, farklı kedi cinslerinin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunması için üretilmiştir. Kedi kumları, çabuk topaklanma özelliğine sahiptir ve bu özelliği ile idrar ve dışkıların birikmesini önlenir. Hasıl olan topaklar, pratik bir şekilde kürek yardımıyla alınabilir. Kedi kum kalitesinin bir sonucu olarak ortaya çıkan bu işlem, aynı zamanda kum üzerindeki birikintilerin kötü kokular yaymasına da mani olur. Petzanya.com adresinde bentonit kedi kumundan granil aktif karbonlu kedi kumlarına kadar farklı çeşitlerde kum türlerini görebilirsiniz. Her biri pratik bir kullanım imkanı sunan ve hijyenik hammaddelerden oluşan kedi kumları ile sevimli dostlarınızın ihtiyaçlarını hemen karşılayabilirsiniz.

Kedi Kumları Fiyatları

Petzanya.com adresinde yer alan kedi kumları, uygun fiyat avantajı ile tasarruf yapmanızı sağlar. Farklı markalara ait kedi kumlarını bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Kedi kumlarındaki fiyatlar, malzeme kalitesi ve ürün boyutuna göre değişiklik gösterir. İstediğiniz türdeki kedi kumunu satın almak için Petzanya.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Farklı markaları ve ürün seçeneklerini tek bir ekranda listeleyerek karşılaştırma yapabilir ve kediniz için daha uygun bir karar verebilirsiniz. Ayrıca Petzanya.com fırsatları ile satın almak istediğiniz ürüne daha uygun bir fiyat ile sahip olabilirsiniz.

Kedi Kumları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Kedi kumları, 5 lt ve 10 lt gibi farklı ürün boyutları ile karşımıza çıkar. Bu bakımdan öncelikle kedinizin ihtiyacı olan miktarı belirleyerek satın alacağınız kedi kumuna karar verebilirsiniz. Koku yaymaması için ve daha kolay bir şekilde temizlenmesi için farklı türdeki kedi kumlarını tercih edebilirsiniz. Petzanya.com adresinde topraklanan ve karbonlu kedi kumundan lavanta kokulu ve parfümsüz kedi kumlarına kadar farklı ürün seçenekleri bulunur. Bu ürün seçeneklerinden istediğiniz birini uygun fiyat garantili Petzanya.com avantajlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

Kargo

Hızlı Müşteri Hizmetleri

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi