1 den 15 e 196 (14 sayfa) ürün gösteriliyor

Köpek Tasmaları Hakkında Tüm Detaylar

Köpek tasmaları, hem sizin hem de sevimli dostlarımız için en ideal ürünlerin başında gelen petshop ürünleri arasındadır. Sokağa çıktığınızda yavru köpeğinizi kontrol etme ya da bahçede eğitim verme amacıyla standart özellikler içeren bir tasmaya ihtiyacınız olabilir. Bu gibi ihtiyaçların yanı sıra evcil dostlarınızın sağlığını muhafaza etme amacıyla da bir köpek tasmasının faydasını sık sık görebilirsiniz. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak yaşam alanlarınızı evcil dostunuzla paylaşıyorsanız, işinize yarayacak bir köpek tasmasına ihtiyacınız var demektir.

Köpek Tasmaları Modelleri ve Özellikleri

Günümüzde evcil dostlarınızın konforu için birbirinden farklı tasma modelleri karşımıza çıkar. Bu modellerin her biri hem sizin hem de evcil dostunuzun hayat standardını yükseltir. En çok kullanılan köpek tasması modelleri, köpek boyun tasmaları ve köpek göğüs tasmaları olmak üzere ikiye ayrılır. Bu modeller arasında bulunan ürün çeşitleri, farklı yapılarıyla dikkat çeker. Örnek vermek gerekirse köpek boyun tasması modelleri çivili dokuma, deri, el yapımı dokuma, yağlı gerçek deri gibi farklı ürün seçeneklerine ayrılır. Köpek tasması çeşitlerinden bir diğeri olan köpek göğüs tasmaları ise havalı dokumadan el yapımı ve konforlu dokumadan el yapımı olmak üzere iki farklı ürün kategorisi olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler, kendi içinde gerek kullanım anlamında gerekse desen özellikleri bakımından farklı seçenekler barındırır. Dolayısıyla hem göze hitap eden estetik köpek tasması modelleri hem de günlük kullanımda pratiklik vaat eden ürün seçeneklerine denk gelmek mümkündür. Nylon dokumalı, naif ve pürüzsüz şekilde tasarlanan tasma modelleri, evcil dostlarınıza zarar vermeden rahat bir kullanım imkanı ihtiva eder. Diğer yandan paraşüt ipi, emniyet askısı vb. gibi ürün ayrıntıları da evcil dostunuzun güvenliğini sıkı bir şekilde korumanızı sağlar.

Köpek Tasmaları Fiyatları

Köpek tasması fiyatları, ürünün türüne ve özelliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Gerçek deriden el yapımı köpek tasmaları, fiyat olarak diğer ürünlere göre biraz daha farklı bir konumdadır. Fakat köpek tasması modelleri fiyatları, her bütçeye hitap eden ve herkesin rahatlıkla satın alabileceği bir seviyelerdedir. Siz de ihtiyacınıza uygun ve isteğinize göre en uygun fiyatlı köpek tasma modellerine sahip olarak hem kendinizin hem de evcil dostunuzun hayatını daha konforlu hale getirebilirsiniz. Hızlı teslimat güvencesi ve kaliteli ürün seçenekleriyle Petzanya.com bu konudaki gereksinimlerinizi karşılayabilir. Petzanya.com adresini ziyaret ederek istediğiniz bir köpek tasması modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Köpek Tasmaları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Köpek tasmaları ve model seçenekleri satın almadan önce ilk olarak ne tür bir ürüne ihtiyacınızın olduğuna karar vermelisiniz. Bu noktada size yardımcı olacak kriter, köpeğinizin neye ihtiyacı olduğudur. Eğer köpeğiniz eğitimliyse ve köpeğinizle daha önce sık sık vakit geçirdiyseniz, uzun kayışlı modelleri satın alabilirsiniz. Çünkü köpeğinizin tam olarak ne yapacağınız bildiğiniz için sizden uzakta olması herhangi bir risk unsuru oluşturmayabilir. Fakat tam tersi bir durum söz konusuysa, daha kısa kayışlı ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bir başka önemli nokta ise köpeğinizin nasıl modellerden hoşlandığıdır. Örneğin kısa kayışlı bir model, evcil dostunuzu rahatsız edebilir. Sevimli ve evcil dostunuzun davranışlarınızı gözlemleyerek satın alacağınız köpek tasması modellerine karar verebilirsiniz.