1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Köpek Kıyafetleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Günümüzde köpek kıyafetleri, en az köpek mamaları ve köpek tasmaları kadar önem taşımaya başladı. Özellikle kış mevsiminde sevimli dostlarımızı yürüyüşe çıkarmak için kıyafet ve aksesuarların önemi oldukça fazla. Çünkü köpek kıyafetleri, köpeğinizin dışarıya alışma sürecini hızlandırmasının yanı sıra toz ve kirlerden korunması konusunda da ciddi bir yardımda bulunuyor. Birbirinden farklı ürün seçeneklerinden oluşan aksesuar ve kıyafetler ile sevimli dostlarınız ile daha sağlıklı ve konforlu yürüyüşler yapabilirsiniz.

Köpek Kıyafetleri Modelleri ve Özellikleri

Köpek kıyafetleri modelleri arasında birbirinden farklı ürün seçenekleri vardır. Örnek vermek gerekirse en çok kullanılan köpek kıyafetlerinden biri kışlık köpek montudur. Su geçirmeyen bu ürün seçeneği, evcil dostlarınızı kışın soğuk havalarda korur. Köpek montunun yanı sıra köpek yağmurluğu, köpek tulumu gibi köpek kıyafetleri de sıklıkla kullanılır. Diğer yandan köpek yeleği ve köpek sweati de yaz köpeklerin giyebileceği modeller arasında yer alır. Güvenlik amaçlı kullanılan köpek giysileri de revaçta olan ürün gruplarındandır. Örneğin can yelekleri, sevimli dostlarımızın güvenliğini koruması için tasarlanan ürünler arasındadır. Işıklı ve fosforlu çeşitleri bulunan köpek can yelekleri, her yerde emniyet artırıcı önlemler barındıran bir üründür. En çok kullanılan köpek kıyafetleri arasında köpek botu, köpek patiği gibi ürün seçenekleri de yer alır. Bu tarz köpek kıyafetleri de köpeğinizin yürüyüş esnasında patilerinin zarar görmesini engeller.

Köpek Kıyafetleri Fiyatları

Köpek kıyafetleri, ürünün kalitesine göre farklı fiyatlar ile karşımıza çıkabilir. Örneğin %100 pamuktan üretilmiş olması, bozulmadan yıkanabilmesi gibi özellikler köpek kıyafetleri fiyatlarında değişikliğe yol açan etkenler arasında yer alır. Aynı durum papyon, sweat ve yürüyüş botu gibi ürünlerde de söz konusudur. Diğer yandan köpek cinsine göre de bazı fiyatlarda farklılık gözlemlenebilir. Çeşitli özellikleri bünyesinde barındıran köpek kıyafetleri, her bütçeye hitap eden fiyatlara sahiptir. Petzanya.com adresinde birbirinden farklı köpek kıyafetlerine göz atarak evcil dostunuzun ihtiyacı olan köpek kıyafetlerini ve aksesuarlarını hemen temin edebilirsiniz. Ucuz ve kaliteli ürün seçenekleri ile Petzanya.com adresinde aradığınızı kolaylıkla bulmanız mümkün. Aynı zamanda 100 TL ve üzeri alışverişlerinize özel ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

Köpek Kıyafetleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sevimli dostlarınız için köpek kıyafeti satın alırken mutlaka köpeğinizin beden ölçüsüne göre hareket etmelisiniz. Aksi takdirde satın aldığınız ürün köpeğinize uymayabilir. Köpeğinizin tüyleri de satın alacağınız kıyafet veya aksesuar üzerinde belirleyici bir unsurdur. Eğer köpeğinizin tüyleri uzunsa bir ya da iki beden büyük bir köpek tulumu veya köpek kazağı satın almanız önerilir. Kışın alacağınız hırka, sweat vb. modellerde ise koyu renkli ürünleri tercih etmeniz salık verilir. Çünkü koyu renkli ürünler, güneş ışığını içine çekeceği için köpeğinizin daha sıcak kalmasını sağlayacaktır. Fakat yine de gereğinden fazla kalın olan ve sıcak tutacak aksesuar ve kıyafetlerden de kaçınmakta fayda vardır. Çünkü kalın, sıkı ve çok sıcak tutan kıyafetler hem köpeğinizin hareket alanını kısıtlayabilir, hem de terleme ile birlikte farklı rahatsızlıklara yol açabilir.