1 den 15 e 106 (8 sayfa) ürün gösteriliyor

Kedi Boyun Tasmaları Hakkında Herşey

Kedi boyun tasmaları, iç ve dış mekanlarda kedinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olur. Dış mekanda kedinizin kaybolmasını engelleyen tasma modelleri, iç mekanda da oldukça kullanışlıdır. Olası tehlikelere karşı kedinizi kontrol etmenize yarayan basit ve ekonomik bir yöntemdir. Kedinizi yürüyüşe çıkarmak isterseniz, bir boyun tasması işinize fazlasıyla yarayacak. En popüler petshop ürünleri arasında yer alan kedi boyun tasmalarının farklı modellerini ve çeşitlerini Petzanya.com adresine bulabilirsiniz.

Kedi Boyun Tasmaları Modelleri ve Özellikleri

Günlük olarak kullanabileceğiniz birbirinden farklı boyun tasma modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında tokalı, taşlı, fırfırlı, kurdelalı olmak üzere farklı ürün seçenekleri yer alır. Aynı zamanda dokumadan el yapımı kedi boyun tasmaları da hem kedinize şıklık katacak; hem de kedinizin güvende olmasını sağlayacak. Kedi boyun tasmalarında ana amaç, kedinizi tehlikelere karşı korumaktır. Bu bakımdan farklı tasma seçenekleri ile bu amacı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Petzanya.com adresinde işinize yarayacak ve pratik bir kullanım imkanı sunacak farklı modelleri bulabilirsiniz. Bu modellerin her biri farklı özellikleri ile dikkat çeker. Tokalı, kurdelalı ve taşlı modelleri olan kedi boyun tasmaları, son derece zarif bir görünüm katar. Estetik açıdan kattığı değerin yanı sıra güvenlik konusunda da kalıcı çözümler sunar. Bazı ürünlerde güvenlik tokası vardır ve bu toka sayesinde hareketli kedileri de koruma altına alır. Aynı zamanda kedi boyun tasması ürünlerindeki zil ve çanlar, kedinizin nerede olduğu hakkında da doğru ve güvenilir bilgiler verir.

Kedi Boyun Tasmaları Fiyatları

Kedi boyun tasmaları fiyatlarını belirleyen ana etken, ürünlerin özellikleridir. Kullanılan malzeme ve işlevsel özelliği, ürün fiyatlarını etkiler. Ürün fiyatlarını etkileyen önemli detaylar arasında güvenlik tokası, reflektör ve sakinleştiricilik özelliği gibi kriterleri örnek olarak gösterebiliriz. Diğer yandan ürünlerin boyutu da fiyat üzerinde önemli etkiler barındırmaktadır. Petzanya.com adresinde farklı modellerden oluşan kedi boyun tasması modellerine göz atabilirsiniz. Ürünlerin her biri uygun fiyatlı olup aynı gün kargo imkanı ile sunulmaktadır. Aynı zamanda da indirim kampanyaları düzenleyen Petzanya.com, bütçenizde tasarruf yapma fırsatı da vermektedir. Petzanya.com adresini ziyaret ederek kediniz için en uygun ve ideal bir boyun tasmasına hemen sahip olabilirsiniz.

Kedi Boyun Tasmaları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Kedi boyun tasması satın alırken kediniz için en uygun boy olan modeli satın almalısınız. Tasmaların üzerine ayarlama özelliği bulunur ancak yine de kedinizin vücuduna en uygun gelecek bir tasma modeline karar verirseniz, kedinizin daha rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Bazı boyun tasmaları, taşlı, reklektörlü ve boncuklu gibi detaylar barındırır. Satın alırken kedinizin bu ek özelliklere nasıl tepki vereceğini de hesaba katabiliriz. Eğer kediniz çok hareketliyse kaybolmasını önleyici ürün seçeneklerine yönelebilirsiniz.  Bu konuda kedinizin karakteristik özelliğine göre en uygun boyun tasması ürünleri arasında güvenlik kilitli ve zilli/çanlı modeller yer alabilir.

Kargo

100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi