1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor

Kedi Gezdirme Sevk Kayışları Hakkında Herşey

Kedi gezdirme sevk kayışları, kedinize hem konfor sunan hem de güvenlik açısından yardımcı olan popüler petshop ürünleri arasındadır. Sevk kayışları arasında farklı tasma modelleri yer alır. Gerek dışarıda gerekse evin içinde kullanılabilen sevk kayış ürünleri, genel itibariyle tasma ürünleridir. Sevk kayışları ismiyle lanse edilen bu ürünler, kedinizi gözetim altında tutmanın en kestirme yollarından biridir. Aynı zamanda kedinizin beklenmedik anlardaki reaksiyonlarını da kontrol altına almanıza yardımcı olur.

Kedi Gezdirme Sevk Kayışları Modelleri ve Özellikleri

Günümüz piyasa koşullarında birbirinden farklı sevk kayış ve kedi tasma modellerine denk gelebiliriz. Farklı ve kullanışlı olan bu modellerin birçoğu Petzanya.com adresinde yer almaktadır. Her biri kaliteli olan ve özel el işçiliği ile tasarlanmış bu modelleri Petzanya.com adresinde inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin online petshop mağazası Petzanya’da yer alan ürünler, tekstil bazlı içerikleri ile dikkat çeker. %100’e yakın bir oranda el işçiliği ihtiva eden ürün seçenekleri, nefes alma özelliği taşıyan bir şekilde dizayn edilmiştir. Kullanım rahatlığı presente etmesinin yanı sıra kedinizin konforuna da büyük bir fayda sağlamaktadır. Elastiki olmaları ve yumuşak bir dokuya sahip olmaları, kedi gezdirme sevk kayış ürünlerine münezzeh bir hava katmaktadır.
Petzanya.com adresinde görebileceğiniz kedi gezdirme sevk kayışları ürünlerindeki önemli özelliklerden biri de reflektör sistemine sahip olmasıdır. Reflektörlü tasma ve sevk kayışları, karanlık bölgelerde ve akşam vakitlerinde kedinizi hemen bulma imkanı sağlar. Ürünlerin üzerindeki metal tokalar, halkalar ve göze hoş gelen diğer unsurlar Petzanya ailesinin özel tasarımıdır.

Kedi Gezdirme Sevk Kayışları Fiyatları

Petshop ürünlerinin kullanışlı olmaları için fiyatlarının piyasa ortalamasında olması gerekir. Petzanya.com bünyesinde yer alan kedi gezdirme sevk kayış ürünleri, tamamen bütçe dostudur. Ürün fiyatlarında küçük farklılıklar olmakla birlikte kedi sahibi olan herkesin rahatlıkla sahip olabilmeleri için piyasa koşulları dikkate alınmıştır. Fiyatlar, ürünlerin özelliklerine göre belirlenmiş olup ürün özelliklerine cüzi miktarlarda değişiklikler gözlenmektedir.
Herkesin rahatlıkla satın alabileceği kedi gezdirme sevk kayışları, uzun süreli kullanım için uygundur. Dokumadan el yapımı kedi göğüs&gezdirme takımı ve havalı dokumadan yapılan sevk kayışları, her kedi cinsi için son derece kullanışlıdır. Petzanya.com adresinde isteğinize ve kedinizin ihtiyacına uygun bir gezdirme sevk kayışları ürünlerine hemen sahip olabilirsiniz.

Kedi Gezdirme Sevk Kayışları Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Doğru bir seçim yapmak için öncelikle kedinizin cüssesini göz almanız gerekir. Zira dar ve sıkı modeller, kedinizin hareket alanını daraltarak rahatsızlık verir. Bol ve geniş modeller de kedinizin tasma ve kayışlardan kurtulup kendini tehlikeye atmasına sebebiyet verebilir. Kedi gezdirme sevk kayışları satın alırken ürünleri ne zaman kullanacağınız da büyük önem taşır. Örneğin hava karardığında veya loş bir ortamda kullanacaksanız, ışıklı reflektörlü seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Diğer yandan ürünün kaliteli malzemeden yapılmasına da önem vermeniz gerekir. Petzanya.com adresinde yer alan kedi sevk kayışları, kedinizin ihtiyacına ve vücut yapısına uygun bir şekilde tasarlanan kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Petzanya.com aracılığıyla kediniz için en ideal sevk kayış ve tasma ürününe hemen sahip olabilirsiniz.

Kargo

100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi