1 den 15 e 20 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Kedi Göğüs Tasmaları Hakkında Herşey

Tasmalar, her ne kadar köpek dostlarımızla özdeşleşen bir ürün olsa da kedilere de önemli faydaları dokunan petshop ürünleridir. Kedilerin güvenliğine katkı sağlayan göğüs tasmaları, kedi sahipleri için de kullanışlı bir üründür. Kedilerin kontrolünü kolaylaştırır ve ani hareketlerdeki risk ve tehlikeleri en aza indirger. Böylece kedi sahiplerine daha kolay ve güvenilir bir bakım imkanı sunar. Siz de kedi sahibiyseniz, göğüs tasması petshop ürünü ile kedinizin daha güvenli bir hayat sürdürmesini sağlayabilirsiniz. Kedi göğüs tasmaları, hem dışarıda hem de ev ortamında fazlasıyla işinize yarayan petshop ürünleri arasında yer alır.

Kedi Göğüs Tasmaları Modelleri ve Özellikleri

Kedi göğüs tasmaları, birbirinden farklı ürün modellerinden oluşur. Türkiye’nin online petshop mağazası Petzanya’da farklı ürün seçeneklerini görmek mümkündür. Petzanya bünyesinde yer alan kedi göğüs tasmaları, dayanıklı özellikleri ile ön plana çıkar. Özel kumaşı sayesinde esnemelere ve darbelere karşı sağlamlığını muhafaza eder. Polyamit elyaf kumaş ile imal edilen kedi göğüs tasmaları, kedinizin tüylerine ve vücuduna hiçbir şekilde zarar vermez. El işçiliği ile üretilen Petzanya kedi göğüs tasması modelleri, mükemmel bir uyum sağlama konusunda farklı detayları da kullanır.
Petzanya.com’da bulunan renk renk ve farklı boyutlardaki kedi göğüs tasmaları, kedinizin ihtiyacı olan farklı kriterleri de bünyesinde barındırır. Metal tokalar, emniyet kilidi ve ayarlanabilir kayışlar gibi muhtelif özellikler, kedi göğüs tasması modellerinin kullanımını kolaylaştırır. Aynı zamanda da ürünlerin ve ürün üzerindeki ek takviyelerin paslanmaya karşı hususi nitelikleri vardır. Dayanıklılığı yüksek kedi göğüs tasmaları, uzun süre boyunca güvenli bir kullanım imkanı vermesiyle bilinir.

Kedi Göğüs Tasmaları Fiyatları

Kedi göğüs tasmaları, farklı malzemelerin katılımıyla üretilen petshop ürünleri arasındadır. Ürünün imal edildiği malzemelerin niteliği fiyatlar üzerinde etkili bir rol oynar. Bu da fiyat farklılıklarına yol açabilir. Kedi göğüs tasmaları modellerindeki fiyatların farklı olmasının bir başka nedeni ürünlerin ek özellikleridir. Toka, ayarlanabilir kayış ve ışık yansıtmalı gibi özellikler ürün fiyatlarında değişiklik yaratabilir. Petzanya.com adresindeki kedi göğüs tasmaları bütçe dostu olup ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilecek potansiyele sahiptir. Petzanya.com adresini ziyaret en uygun fiyatlı ve güvenilir kedi göğüs tasmalarına aynı gün kargo avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Kedi Göğüs Tasmaları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Öncelikle satın aldığınız göğüs tasmasının kedinize uyumlu olup olmadığını belirlemeniz gerekiyor. Bunun için de önce kedinizin vücut bedenini ve daha sonra satın almayı düşündüğünüz tasma modelinin boyutunu inceleyin. Kedinizin cüssesine elverişli bir ürüne karar verdikten sonra ek güvenlik önemlerine ihtiyacınız olup olmadığını tespit edin. Eğer kediniz çok hareketliyse özel bir emniyet kilidine sahip göğüs tasmasını satın alabilirsiniz. Kedi göğüs tasmasını ne zaman ve nerede kullanacağınız da satın alacağınız ürünü seçerken önemli bir kriter olabilir. Örneğin kedinizi akşamları sokakta gezdirecekseniz, reflektör özelliğini barındıran bir kedi göğüs tasmasını tercih edebilirsiniz.