Siparişim ne kadar sürede gelir ?

www.petzanya.com ‘dan hafta içi saat 16:00 ve cumartesi saat 12:00’dan önce vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte ve kargonun gönderileceği şehre bağlı olarak Kargo Şirketi tarafından 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir.

Kargoya ne kadar ödeyeceğim ?

Sitemizde 99 TL ve üzeri kargo ücretsizdir. 99 tl altı sepet tutarı için kargo bedeli siparişiniz sırasında hesaplanmakta ve sipariş tutarınıza eklenmektedir. İade ve değişim taleplerinizde anlaşmalı kargo firmalarımızdan birini arayıp kurye isteyerek ürünleri 15 gün içerisinde Aras Kargo ile ücretsiz tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim işleminiz tamamlanıp ürün tekrar size gönderildiğinde kargo bedeli anlaşmalı fiyatlarımızdan sizin tarafınızdan ödenecektir.

Kargom gelmiş ve beni adreste bulamamışsa siparişimi nasıl temin edebilirim?

Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz www.petzanya.com ‘a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini 2 iş günü içinde talep edebilirsiniz.


Kargo

Hızlı Müşteri Hizmetleri

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi