XML BAYİLİK

XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON

Petzanya.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından, gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.

İyi Fiyat

Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.

Koşulsuz İade ve Değişim

7 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel kalite kontrol ekibimiz tarafından tespit edilen ayıplı mallarda iade kargo bedeli firmamıza aittir.

 

SÜREÇ

Petzanya.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.

XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.

Petzanya.com üzerinden 16:00 ya kadar oluşturulan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Başvuru yapmak için info@petzanya.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atmanız  yeterlidir.

Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp sizinle iletişime geçecektir.


Petshop bayiliği için merak ettiğiniz soruların yanıtları


Petshop Bayilik Hakkında Tüm Merak Edilenler

Petzanya.com, evcil hayvanlar için kıyafet, malzeme ve ürün konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Amacı evcil hayvanların hayatını sağlıklı, keyifli ve güvenli hale getirmektir. Bu misyon ile faaliyetlerine devam eden Petzanya.com, evcil hayvanlarınız için mümkün olan en iyi bakımı ve en iyi malzemeleri sunmaktadır.
Ürün yelpazeleri arasında farklı evcil hayvanlar için geliştirilen birbirinden farklı materyal ve seçenekler bulunmaktadır. Bakım ürünlerinden mama, beslenme gibi gıda maddelerine; yatak, minder ve giysi gibi ürünlerden ek ekipmanlara kadar birbirinden farklı ürün seçeneklerini Petzanya.com adresinde görmek mümkündür. Petzanya.com sitesi içinde aşağıdaki evcil hayvanlar için farklı materyal, malzeme, besin maddeleri ve gıda takviyeleri yer alır:

  • Kedi
  • Köpek
  • Kuş
  • Balık
  • Kemirgenler
  • Kaplumbağa
  • Arıcılık

Petzanya.com bayilik uygulaması ile söz konusu petshop ürünlerini kendi bayinizde satışa çıkarabilir ve Petzanya.com markası ile uzun soluklu ve kazançlı bir iş birliği kurabilirsiniz.

XML Bayilik

Petzanya.com adresi, XML entegrasyonu ile çalışır. Site içinde görülen ürünlerin fotoğrafları, açıklamaları ve ürünle ilgili diğer özellikler bu entegrasyon süreci ile aktarılır. Ürün ve detayları ile ilgili tüm bilgiler günceldir. Yapılan herhangi bir değişiklikte ürün bilgileri yenilenir. Yenilik ve güncellemeler, günlük olarak yapılır. Bir bayi olarak Petzanya.com adresi ile iletişime geçebilir ve ürünleri XML entegrasyonu ile kendi bayinizin e-ticaret sitesinde satışa sunabilirsiniz.

Fiyat Politikası

Petzanya.com ürün fiyatları, piyasa şartları göz önüne alınarak belirlenmiştir. Evcil hayvan besleyen herkesin ürünlere sahip olmasını kolaylaştırmak için uygun bir fiyat politikası benimsenmiştir. Kalitesinden ödün vermeyen Petzanya.com ürünleri, herkesin rahatlıkla sahip olacağı bütçe dostu olma özelliğine sahiptir.
Petzanya.com, bayilik için başvuruda bulunan işletmelerin de gelir elde etmelerini önemseyen bir anlayış ile hareket eder. Bu nedenle ürün fiyatlarını asgari seviyede belirleyerek bayilerinin ürün fiyatları üzerine ekleme yapıp kar marjlarını artırmalarını sağlar. Çünkü Petzanya.com adresi, uzun ve sürdürülebilir iş birliklerinin kurulması hedefindedir. Bu açıdan ortaklık neticesinde bayilerinin de kazanması, Petzanya.com’un birincil amaçları arasındadır.

İade ve Değişim

Petzanya.com bayileri, satın aldıkları ürünleri 7 gün içinde değiştirebilir. Bu süre içinde herhangi bir koşul aranmaz ve satın aldığınız ürünleri geri iade edebilir veya yenisiyle değişim yapabilirsiniz. Eğer söz konusu ayıplı mallar ise bu ürünler Petzanya.com tarafından geri alınır ve kargo masraflarını Petzanya.com üstlenir. Ayıplı malların kontrolü Petzanya.com bünyesinde görev yapan profesyonel kalite kontrol ekibi tarafından yapılır.

Süreç Nasıl İşler?

Bayilik oluşturup ürünlerimizi satmak için öncelikle Petzanya.com adresi üzerinden üyelik hesabı oluşturmanız gerekir. Üye olduktan sonra size özel bir XML linki oluşur. Bunun üzerine de komisyonlu ürün fiyatları da tarafınıza bildirilir. Bu noktada ürün fiyatlarını kendiniz yeniden belirleyebilir ve elde edeceğiniz geliri daha da artırabilirsiniz.
Başvuru, bayilik ve diğer konular hakkında bilgi almak için  0 850 840 22 81 numaralı WhatsApp destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Kargo

Hızlı Müşteri Hizmetleri

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi