XML BAYİLİK

XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON

Petzanya.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından, gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.

İyi Fiyat

Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.

Koşulsuz İade ve Değişim

7 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel kalite kontrol ekibimiz tarafından tespit edilen ayıplı mallarda iade kargo bedeli firmamıza aittir.

 

SÜREÇ

Petzanya.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.

XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.

Petzanya.com üzerinden 16:00 ya kadar oluşturulan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Başvuru yapmak için info@petzanya.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atmanız  yeterlidir.

Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp sizinle iletişime geçecektir.Kargo

100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Money

%100 Müşteri Memnuniyeti

Delivery

Hızlı Gönderi